Komputery uczniowskie

  • Stacja uczniowska/nauczycielska:  Zestaw komputerowy: Lenovo V520 i3-7100 4GB 1TB DVDRW WIFI+BT Win 10Pro 3YR Klawiatura Lenovo,  mysz Lenovo, monitor AOC E2070 SWN: 2 430,00 zł (cena brutto) (0% VAT) za sztukę

 

  • Oferujemy opcjonalnie zmianę jednostki centralnej z systemem niezgodnym z Dz.U. 2016 poz. 113  na szybką jednostkę centralną z 3 letnią gwarancją procesorem Intel i5 (drugiej generacji), 4GB RAM, DVD, HDD 250 GB, nowa klawiatura, nowa mysz, system Windows 10 Pro: 1 500,00 zł za sztukę (komputer markowy poleasingowy, typu business) (przy zakupie minimum 10 sztuk, transport i przygotowanie sieciowego obrazu do instalacji systemu z serwera: 0 zł)

 

Oferujemy także jednostki fabrycznie nowe dostosowane do określonego przez szkołę budżetu.

 

W sprawie komputerów uczniowskich (poleasingowych oraz nowych) należy kontaktować się z naszym partnerem powołując się na ustalony numer klienta znajdujący się w temacie wiadomości

 

Dane kontaktowe:

 

Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe ARGUS Spółka z o. o.

Malczewskiego 18

02-617 Warszawa

Oosba kontaktowa: Mirosław Lizurek

Tel. +48 22 844 52 15

Tel. Mobile: +48 602 689 679

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

W sprawie serwerów można kontaktować się z nami albo z naszym partnerem firmą Argus (osoba kontaktowa: Mirosław Lizurek)

Uwaga: Wszystkie urządzenie wysyłamy skonfigurowane pod „klucz” i zapewniamy do nich roczne zdalne wsparcie jeżeli chcieliby Państwo abyśmy przyjechali na miejsce, dokonali konfiguracji i przeszkolili w podstawowym zakresie z instalacji pracowni, to cena usługi jest następująca:

 

Wizyta w szkole umiejscowionej na terenie Warszawy (wizyta na miejscu) i przeinstalowanie pracowni (w tym serwera), utworzenie obrazów stacji roboczych z oprogramowaniem posiadanym przez szkołę, przeinstalowanie pracowni pod klucz. Szkolenie z tworzenia i odzyskiwania kopii serwera.

 1 565,85 zł

zawiera 23% VAT

Wizyta w szkole umiejscowionej na terenie województwa mazowieckiego (wizyta na miejscu) i przeinstalowanie pracowni (w tym serwera), utworzenie obrazów stacji roboczych z oprogramowaniem posiadanym przez szkołę, przeinstalowanie pracowni pod klucz. Szkolenie z tworzenia i odzyskiwania kopii serwera.

 2 435,77 zł

zawiera 23% VAT

Wizyta w szkole umiejscowionej poza województwem mazowieckim (wizyta na miejscu) i przeinstalowanie pracowni (w tym serwera), utworzenie obrazów stacji roboczych z oprogramowaniem posiadanym przez szkołę, przeinstalowanie pracowni pod klucz. Szkolenie z tworzenia i odzyskiwania kopii serwera.

 3 305,69 zł

zawiera 23% VAT