Dane kontaktowe

 

Szanowni Państwo, po 26 maja 2018 r chcąc uzyskać od nas ofertę bądź jakąkolwiek odpowiedź na zapytanie wysłane drogą mailową, należy w treści zapytania podać następującą treść:

(..) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Fabicki.PL z siedzibą w Warszawie, mieszącą się pod adresem: aleja Sikorskiego 13 m.37 02-758 Warszawa w celu przesyłania odpowiedzi na pytanie na mój adres e-mail: (..)

W żadnym innym przypadku bowiem nie będziemy mogli odpowiedzieć na państwa pytania drogą mailową.


Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

 

Telefon: +48 697 032 245

   Faks: +48 (22) 406 79 00

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     Web: http://fabicki.pl

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/FabickiPL/